Potřebuje Váš potomek pomoci ve škole? Učení mu nejde nebo ho nebaví? Nebo potřebujete trošku pomoci Vy sami? Či se snad chcete rovíjet, obohatit svůj život o něco dalšího, ale nevíte, kudy se vydat, co by pro Vás bylo to pravé? Posilte sektor Moudrosti!

Jak na to a kde ho najdu?

Moudrost přináleží severo-východnímu sektoru. Budete-li tedy stát s kompasem čelem k severu, je to ten o čtyřicet pět stupňů doprava.

 

Jak najdu severo-východní sektor?

Snadno! Návod najdete v krátkém videonávodu zde.

 

 

Je to sektor Země, proto se soustřeďte na eliminaci kovových věcí a doplňte zemské barvy (jílová, písková, jemně béžová atd.) a tvary (čtverec) a ohnivé barvy (červená, teplá žlutá s oranžovou) a tvary (trojúhelník, pyramida), neboť v cyklu prvků Oheň rodí Zemi. Vznikne tak navíc teploučký, útulný kout. Průtoková voda bude přinášet nové nápady a inspiraci, stojatá pak bude toto sbírat a kumulovat.

 

Nevíte, jak na to? Obraťte se na mne :)

 

 

 


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné