Respekt a uznání

Máte pocit, že Vás ostatní dostatečně nerespektují? Že se s pochvalou a uznáním zrovna nepřetrhnou? Jste kupříkladu umělec či někdo, kdo se snaží něčeho dosáhnout a budovat svůj odkaz, ale nedaří se Vám to? Na vině může být slabý sektor slávy, respektu a uznání.

Jak to poznám? Kde ho najdu?

Poznáte to asi relativně snadno - sedí na Vás něco z úvodu článku nebo to prostě cítíte v kostech. Že něco není s hladinou uznání a odměny za Vaši snahu v pořádku. A nebo by prostě mohli druzí maličko přitlačit ;-)

Za respekt, slávu a uznání zodpovídá v našem prostoru jižní sektor, tzn. sektor v prvku Ohně. Postavte se doprostřed domu, bytu nebo kanceláře (nejlépe všech) s kompasem v ruce, čelem k jihu. Představte si kruhovou výseč (jako koláč) o rozpětí 45 stupňů. Zkuste najít něco, co je zde špatně (ostré hrany, průchozí prostor) nebo nesvědčí prvku Ohně. Ten je živen prvke Dřeva (rostliny, dřevěný nábytek, hnědá a zelená barva...) a omezován, hašen, prvkem Vody (akvárium, nádrž, bazének, modrá a černá barva, sklo...).

 

Jak najdu jižní sektor?

Snadno! Návod najdete v krátkém videonávodu zde.

 

Pokud nebudete schopni potíž identifikovat, je na místě poradit se s odborníkem. Budeme rádi, když si pro tento úkol vyberete nás :-) První konzultaci máte zdarma jako vstřícný krok směrem k Vám jako ke klientovi, abyste si mě mohli tzv. "očichat" ;o) 

 

Zajímá Vás něco? Chcete si cokoliv ujasnit? Ptejte se :-) Ráda Vás poznám.

 

 


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné