Láska a domov

Za pohodový domov a harmonický vztah zodpovídá jiho-západní sektor. Lidé, kterých je tento sektor nejšťastnější, se vyznačují silným poutem k domovu a rodině, velmi trpí, pokud nejsou rodinné vztahy v pořádku a harmonii. Neustále se strachují o druhé a na sebe často nedbají.

Jiho-západ

Není vhodné mít v jiho-západě kuchyň či koupelnu, protože odpady nám splachují lásku a destabilizují základy a sporák nám štěstí pálí. Je velmi vhodné mít zde například ložnici, protože láska zde jen pokvete. Skvěle se sem hodí obývák či jídelna, protože podporují vyváženost a soudržnost rodiny.

Co se dá ale dělat, pokud zde zrovna koupelnu nebo kuchyň mám? Napište mi a já vám poradím. Problém jde vyřešit nebo alespoň zmírnit mnoha různými způsoby, od malých a nenáročných po velké a komplexní ;)

V jiho-západě nám sídlí Malá Země, tzn. že bychom se měli snažit o příjemné neutrální zemské tóny písku, jílu či bavlny. K uzemnění a stabilitě pomáhají obrázky země a polí, lesů, luk či kamenných staveb, rozhodně bych se vyhnula výjevům s vodou (ta nám dobré odplaví). Průtoková voda jako kohoutek či akvárium může působit emoční excesy a hádky, dejte si na ni tedy pozor :) Stojatá (čistá!!) voda naopak sbírá a kumuluje pozitivní aspekty jiho-západu :)

Oheň zde rovněž není dobrým nápadem, protože nám lásku a štěstí spálí. Snažte se o harmonii přírodních a měkkých materiálů :) Jaký domov chcete mít? Pohodlný, příjemný, komfortní a útulný? Tak takový přesně udělejte svůj jiho-západní sektor. Jakou chcete lásku? Vyváženou, svobodnou, naplňující a respektující? Tak takový přesně udělejte svůj jiho-západní sektor! :D

 

Jak najdu jiho-západní sektor?

Snadno! Návod najdete v krátkém videonávodu zde.

 

A nebojte se s čímkoli obrátit na odborníka ;)

Spoustu štěstí , lásky a pohody u domácího krbu Vám přeje Karolína

 

 

 

 

 

 


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné