Kariéra | Životní cesta

Jak jste na tom pracovně? Uspokojuje Vás Vaše práce? Děláte to, co Vás baví? A ještě jste za to velmi dobře ohodnoceni? Gratuluji, jste šťastným člověkem, jen tak dál :o) Ale co když to tak není? Co když vám v této oblasti něco schází? A co takhle Vaše cesta životem? Je příjemná, zvlněná a dobrodružná? Nebo se neustále ztrácíte a sotva drkocáte přes výmoly? Pojďte si o tom něco přečíst - jak s tím něco udělat a rozhýbat věci správným směrem ;o)

 

Buďte první, kdo přetrhne imaginární pásku, a dejte svému životu právě ten směr, který si přejete. Není to tak těžké. Stačí docela málo ;-)

 

Zkontrolujte si severní sektor.

Severní sektor je sektorem prvku Vody. Z barev je mu nejbližší modrá a černá a vlnivé tvary, podporuje jej prvek Kovu (bílá, studená žlutá, studená oranžová, barvy drahých kovů; kulaté a oválné tvary). Vyhněte se zde symbolům Ohně, vznikl by konflikt.

 

Jak najdu severní sektor?

Snadno! Návod najdete v krátkém videonávodu zde.

 

 

Úspěšný kariérní postup a příjemnou cestu životem Vám přeje

- Vaše Karolína :o)

 

 


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné