Naším prvořadým cílem je Vaše spokojenost

Spolupráce mezi námi a naším klientem se podobá přátelskému vztahu, plnému respektu a vzájemné tolerance. Naším cílem je, jak napovídá titulek, Vaše spokojenost coby člověka i zákazníka.

 

 

Vzájemná důvěra je pro nás velmi důležitá, proto budujeme hlavně ji. Abychom byli schopni pro našeho klienta vytvořit zázemí, kvůli kterému za námi přišel, musíme ho nejdříve poznat. První schůzky se tedy často podobají přátelskému potlachu, protože poznat pohled na život a svět, cíle a touhy našeho člověka, je prioritní. Díky tomuto můžeme vůbec začít cokoliv navrhovat, vůbec začít o něčem přemýšlet. 

Vždy, když jsem na schůzce s klientem, věnuji pozornost každé maličkosti, a především těm, kterých si klient není vědom. Ty o něm totiž vypovídají stejně mnoho jako obraz, který o sobě pro protějšek vytváří. Na základě těchto poznatků a osobní historie klienta se začíná pomalu a do detailu utvářet jeho prostor.

Prostor, který nás obklopuje, je totiž zrcadlem všeho, co uchováváme uvnitř. Vztah člověk-prostor je velmi úzký a 100% oboustranný. Proto Feng Shui (Feng Šuej) funguje. Protože to, co je uvnitř, ovlivňuje vnějšek, a to, co je venku, ovlivňuje vnitřek. Je to prostá psychologie. A skrze úpravy vnějšího prostoru se začínají dít změny uvnitř. Naším úkolem je, aby to byly pozitivní změny a abychom odstranili vše, co způsobuje negativní změny a spouští škodlivé procesy pro obyvatele a uživatele prostoru.

 

Takže s chutí do toho! :-)

 

 

 

 

 


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné