4. Rezonance Feng Shui: Jak si přát to správné místo a jak ho potom poznat?

Ctyri zvirata

Datum vysílání: [bude upřesněno]

Před vysíláním

Krásný den, horolezci, horolezkyně a horolezčata,

nelezte na skálu, co je příliš vysoká.

Spadnete do písku 

a svou rodnou vísku

nespatříte více,

dudlaj-dááááá....

Číst dál...

3. Rezonance Feng Shui: Láska, domov a vztahy (rodina)

LaskaDatum vysílání: 20. listopadu 2015

 

Krásný den, moji milí čtenáři, 

při každém dalším vysílání se cítím o kus lépe, tentokrát jsme byli s Ondrou chytřejší a vyčerpání jsme předešli vařením. Nápad mne picl do čela pocestě domů a hned jsem také věděla, co budeme vařit, bude-li Ondra pro. Nedávno zahájil svoji cestu vegetariána, v níž ho budu podporovat vším, co mne přijde na mysl - nevím ještě, co všechno jeho nový pohled na stravu zahrnuje (mléčné produkty, vajíčka...???), ale řekla bych, že to zatím nechám koňovi.

A tak píši fofrem SMS, zda máme potřebné ingredience, nějakou tu obětinu jsem chtěla dovléct už při prvním vysílání. V tomto případě jsem zvládla dokonce i naložit velké kapsy svojí teploučké bundy svíčkou na vysílací atmošku, zapalovačem, do kterého jsem se pro jeho efekt zakoukala v Kiku, a ještě něco dalšího, co už si nepamatuji :)

Číst dál...

1. Úvod do Feng Shui a jak si úspěšně přát

Vysílání v éteru

 

Datum vysílání: 9. října 2015 

 

9. října 2015 jsem s natěšeným srdcem a veselou myslí přijala pozvání do projektu svobodného rádia Svobodný vysílač. K této akci se schylovalo již od ledna, přesto nenazrál ještě ten správný čas. Nyní píši tyto řádky po návratu domů, protože se s vámi chci podělit o bezprostřední zkušenost z tohoto zážitku ;)

Moderátor Ondra je, jak zjistíte ze záznamu, člověk velmi příjemný a otevřený,

takže pro něj nové myšlenky představovaly duševní potravu spíš než něco cizorodého.

Užili jsme si spolu ohromnou legraci při vysílání, při hudebních mezerách i po vysílání, kdy jsme si ještě skoro další dvě hodiny povídali. To už ale posluchači nevěděli, protože na vlnách Vysílače už běžel další program.

Číst dál...

2. Rezonance Feng Shui: Peníze a Hojnost

SmichDalší nezapomenutelný zážitek obohatil moji budoucí knihu vzpomínek :) Na začátku, před samotným vysíláním, nás s Ondrou potrápily stejné obavy - necítili jsme ani jeden úplně ve své kůži, natož soustředěně. Musel mne ujišťovat, že je vše ok a posluchači jsou věrní a drobečky prominou.

Nakonec jsme se nehorázně zasmáli, což bylo evidentně klíčem k úspěchu a jejich srdcím, protože reakce na náš spontánní, několikaminutový záchvat smíchu byly veskrze pozitivní :D Dokonce jsme dostali malou výtku, že smích je léčivý a nakažlivý a nemáme ho přerušovat písničkou :D Za to děkujeme :)

Další vysílání bude určitě také veselé, snad už se ale budeme moci lépe soustředit. Neřekla jsem asi polovinu věcí, co jsem chtěla, protože jsem se k nim nedostala nebo na ně úplně zapomněla.

Číst dál...


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné