Impressum

Odpovědnost za obsah:

Karolína Metzová

Červené Poříčí 83

340 12 Švihov

Informace o odpovědnosti

Těší nás, že jste návštěvou našich webových stránek projevili zájem o služby a produkty Feng Shui služeb. Zde naleznete  poznámky týkající se odpovědnosti.

Všechny dokumenty a soubory, které naleznete na stránkách Feng Shui služeb námi byly vytvořeny s maximální péčí. Děkujeme za pochopení, že přesto nemůžeme převzít odpovědnost za správnost a úplnost uložených  informací. Vylučujeme odpovědnost za jakékoli škody, které mohou vzniknout přímo či nepřímo z používání těchto stránek a informací na nich publikovaných. Toto neplatí v případě odpovědnosti za úmyslné pochybení nebo hrubé nedbalosti. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za obsah jiných webových stránek, které můžete navštívit prostřednictvím odkazů z  webu Feng Shui služeb. Pokud budete mít informace o nelegálním obsahu jiných webových stránek, na které můžete přistupovat prostřednictvím našich odkazů, prosíme, informujte nás, abychom mohli odstranit odkaz na příslušné stránky.

Vlastnická práva

Všechna práva týkající se obsahu a designu tohoto webu jsou vyhrazena Karolíně Metzové, IČ 00752304. Celkové nebo částečné reprodukce, distribuce, přenos (elektronicky nebo jinak), nebo používání našich webových stránek pro veřejné či komerční účely je bez našeho předchozího písemného souhlasu zakázáno. Feng Shui služby autorizují obchodní partnery (dealery) kopírovat a využívat materiály publikované na stránkách pro podporu produktů.

Zřeknutí se odpovědnosti

Nepřebíráme žádné záruky ani odpovědnost za funkce, aktuálnost, přesnost, úplnost nebo kvalitu propojených odkazů, a to zejména za informace z odkazovaných "spojených" internetových stránek třetích stran (včetně zákonných nároků na obsah). Práva na tyto stránky a odpovědnost za jejich obsah nesou pouze třetí strany. Distancujeme se od veškerého nabízeného obsahu, pokud se  obsah některého odkazu plynule mění tak, že předávané informace nemají souvislost s podporou obchodních zájmů. Toto platí zejména pro ty obsahy, jejichž šíření je podle českého a mezinárodního práva zakázáno a jejichž podpora šíření je trestněprávně stíhána. Také nemůžeme zaručit, že naše webové stránky nebo propojené stránky neobsahují žádné viry. Odmítáme v zásadě jakoukoli odpovědnost za materiální nebo morální škody, včetně následných škod, které byly způsobeny použitím informací, jež jsou k dispozici na našich webových stránkách. Pokud by toto omezení nebo vyloučení odpovědnosti i přes bezplatnost informací nebylo právně přípustné, je naše odpovědnost omezena na úmyslné nebo hrubě nedbalé jednání.


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné