Jak být vůdcem? Jak být sám sebou? Jak se prosadit ve světě, kde ještě stále převažuje rozum nad intuicí a povinnost nad citem? 

Jak žít svůj život v harmonii se sebou, ostatními lidmi a svým okolím?

Jak být tou nejlepší verzí sama sebe?

 

eBook Feng Shui pro odvážnéNa tyto a spoustu dalších otázek odpovídá můj nový eBook zdarma s názvem "Feng Shui pro odvážné - Najdi svou přirozenost a staň se ve svém království lvem!"

Feng Shui nás totiž vede nejen ke změně uspořádání nábytku a barev v ložnici. Ukazuje nám svět a nás samé takové, jací jsme pod povrchem, jak do sebe všichni zapadáme jako puzzle a tvoříme globální obrázek dnešního života. 

Změnou sebe totiž neměním jen sebe - ale i celý svět kolem sebe. Každý si žijeme ve svém vesmíru a stejně jako kvantová fyzika pochopila, že změnou atomu se mění jeho prostředí a změnou prostředí se mění atom, ovlivňujeme i my své okolí mnohem víc, než jsme doposud tušili.

Feng Shui znamená "Vítr a voda". Nese poselství, že vše je spolu v rovnováze, v dokonale vybalancovaném stavu. Harmonie je nám přirozená. Dlouho jsme žili ve stavu Větru - drtivé dynamiky, výkonu, vysoké energie, pracovního a emočního vypětí. Mnoho z nás se už cítí vyčerpaně a stejně jako se voda zhoupne ve sklenici, zhoupli jsme se i my do druhého pólu, tedy do Vody, a jejích stojatých hladin.

Jsme unavení z přemíry dynamiky, jangu, práce, výchovy a strachuplných večerních zpráv. 

 eBook Feng Shui pro odvážné

 

Pojďte tedy se mnou opět vyrovnat svůj jin a jang tak, aby Vám bylo dobře, jako když jste byli malí a nic z toho Vás ještě nestihlo trápit :)

eBook "Feng Shui pro odvážné" jsem napsala pro Vás, abyste opět navázali vnitřní rozhovor sami se sebou - a třeba u toho i přemalovali tu ložnici ;)

 

Feng Shui není jen o vzhledu, je především o pocitu. Představte si, že někam přijdete poprvé. Představte si nejhorší možnou místnost, kterou dokážete. Jak se tam od příchodu cítíte? Příjemně? To asi ne :) A nyní si představte, že tu místnost můžete změnit k nepoznání, že to bude ta nejnádhernější místnost, jakou jste kdy viděli! Jak je Vám tam teď?

A o tom to je - měnit to, co již nefunguje, a zapojit všechny smysly do změny, která je stejně nevyhnutelná.

 

Na Vás je, jaká změna to bude - k horšímu, či lepšímu?

 

Plánované "vypuštění" eBooku do světa jsem určila na datum 28. 12. 2014. Tou dobou se již budeme všichni moci věnovat odpočinku, samostudiu a vnitřním i vnějším vhledům ("Jak by asi tady vypadala žlutá?" "Hmmm, chtělo by to tu trochu prosvětlit...") :)

Čas mezi Vánoci a Novým rokem bývá nejklidnější z celého roku. Je to doba, kdy jen tak jsme, užíváme sami se sebou nebo s těmi, které máme rádi. Nejlepší čas na dumání! :-)

 

O uvolnění eBooku mezi Vás se dozvíte mezi prvními. Aby se tak mohlo stát, jednoduše vložte svůj email do políčka níže a můžete se začít těšit stejně moc jako já :D

EBOOK JE ZDARMA a dala jsem do něj to nejlepší, co znám, sama používám a funguje mi. Přidala jsem i pár rad, které ozkoušely a potvrdily stovky generací čínské populace. 

 

"I špatná změna je lepší než žádná změna."

- Feng Shui přísloví

 

 

Týdny, které budou následovat po 28. 12. 2014, budu čekat na Vaše otázky a reakce :) Nebojte se mi svěřit s čímkoli. Ráda Vám pomůžu. Nemám právo a ani nechci si nechávat tajemství a moudrost Feng Shui pro sebe. Za poslední roky jsem do sebe doslova nasála tuny vědomostí a zkušeností s tím, jak úžasně funguje, jak pracuje, i když spíme (tam nejvíc), pracujeme (tam hodně hodně), odpočíváme (také moc moc) atd. Je to příliv a odliv, Měsíc a hvězdy, Slunce na obloze, řeka na louce i v rušném městě. Je to vše, co známe, byť jsme toho spoustu zapomněli.

 

Těším se na Vaše reakce, dotazy a postřehy!

- Vaše Karolína

IMG 1059

 


eBook Feng Shui pro odvážné

 

 


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné