Čakrové karty SuperVědomíTM 


Čakrové karty II

Bylo mi ctí a velkou radostí využít své znalosti a schopnosti na překlad těchto krásných a užitečných karet a návodu k nim. Moc mě to bavilo a slova, odstavce a stránky plynuly samy od sebe, takže během chvilky bylo najednou po všem :) Znáte to, jak když vás něco baví, uteče to jako voda? ;) =-) Stejně tomu tak bylo i tentokrát.

Věřím, že tyto karty vám budou veselým a příjemným společníkem při čištění a vyvažování čaker a tělesných energií, neboť pracují na vysokých vibracích, které z nich (to určitě vidíte i z obrázku) přímo sálají :)

A jejich 3D symboly (více se dozvíte v návodu k nim) vypadají moc krásně ;)

- Vaše Karolína

Z návodu ke kartám:

"I karty mohou mít historii ...

I kdybych si z nějakého důvodu byla jen trošičku nejistá v tom, zda tyto karty pochází z čistého zdroje, mé zkušenosti by mne rozhodně uklidnily. Tolik věcí už nemůže být “náhodou”. Já navíc v náhody nevěřím! Podle mého názoru se vše děje z určitého důvodu, i když tomu nemusíme rozumět.

Jak se to stalo? Byly Vánoce a energie příprav na svátky byly čisté a láskyplné. Chtěla jsem se ještě víc sjednotit s nadcházejícím obdobím, a tak jsem se pustila do něčeho, co jsem nikdy nedělala. Koupila jsem si několik aplikací pro tvorbu adventních kalendářů na stránkách Jacquie Lawson. Od začátku mne to ohromně bavilo. Našla jsem spoustu animací s ukázkami příprav na Advent, vše zasazeno v překrásném edwardiánském zámku. Každý den se dalo otevřít další okénko, v němž se skrývala další animovaná pohádka na sněhu nebo hra. Musím přiznat, že předtím jsem nikdy nic na počítači nehrála, ale tahle aplikace a hry – např. dekorování květin do různě tvarovaných váz a jejich rozmisťování po pokojích zámku – bylo mi jako malému dítěti a absolutně jsem si to zamilovala!

Hrála jsem si jako dítě a nakreslila nevím kolik sněhových vloček, absolutně zapomínajíc na čas a vše kolem mě, když mne najednou napadlo: “Ach Bože,” ucítila jsem rychlý příval energie “vždyť jsou to energetické symboly!!!” Protože energie uvnitř byla tak neskutečně silná, musela jsem to hned říct manželovi, a když jsem tak udělala a nakreslila několik dalších symbolů, věděla jsem, že z nich musím vytvořit karty. Přestože to může znít podivně, opravdu jsem cítila, že to nebyl můj nápad a že mi tato idea byla dána “shůry”.

Ale jak udělat karty? Věděla jsem, že moje oblíbená tiskárna nemá potřebné nástroje k výrobě karet s oblými rohy, a moc jsem si přála, aby je pro mne vyrobila Mónika, majitelkaČakrové karty I tiskárny. Jak večer pokračoval, kreslila jsem další symboly a myslela na Móniku. Dokonce se mi tu noc zdálo, jak silné a efektivní karty jsou.

Na příští den jsem měla v tiskárně něco k vyřízení a jak jsem se bavila s majitelkou, přišel do obchodu muž. Předala mu malý průhledný sáček obsahující sadu miniaturních karet. Málem mi vyskočily oči z důlků, když jsem viděla ty maličké karty s oblými rohy! Samozřejmě jsem mu je nemohla sebrat, požádala jsem ho tedy, zda si je mohu prohlédnout. V šoku jsem se Móniky zeptala: “Ty jsi dělala TY? Říkalas, že neumíte dělat karty s oblými rohy!” K mému překvapení mi odvyprávěla, že jí dcera přivezla nový nástroj před pár dny; a já jí pověděla, co jsem dělala minulý večer a jak jsem si přála, aby ona byla výrobcem mých karet.

Tohle byla první “náhoda” či potvrzení, že jsem na správné cestě. Další dvě synchronicity ke mne přišly od přítele a přítelkyně. Když slyšeli můj příběh, zcela nezávisle prohlásili to samé: “Jsou to energetické symboly, a ty sněhové vločky jsou jako vodní krystaly – však víš, jako práce Masaru Emoto.” Ale samozřejmě, proč mě to nenapadlo dřív? Jak jsem počítala symboly, moje myšlenky hutněly a zrychlovaly. Bylo jich padesát dva, že by na každý týden v roce jedna? A pak jsem pochopila: čtyřicet devět karet, po sedmi pro každou ze sedmi čaker, a tři pro Tělo, Mysl a Ducha, reprezentující energetická těla a napojující se na různé energetické úrovně.

Balíček obsahuje stejné množství mužské a ženské energie. Já je nakreslila a vytvořila a můj manžel je převedl do počítačové podoby. I během předvánočních příprav a oslav Nového roku byly karty hotové do poloviny ledna 2014!

Stále je těžké uvěřit, že tyto zázračné karty přišly skrze mne a že ke mně přišla potřebná podpora k jejich výrobě. Za to jsem nekonečně vděčná.

Každému, kdo je používá, přeji Vám to nejlepší na Vaší cestě hojení a vyvažování Vašich čaker a života. "

OBSAH BALENÍ

 

 

 

 


Karolína Metzová, Feng Shui specialista a lektor

"Lepší špatná změna, než žádná změna," praví čínské přísloví.

 

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

- Karolína Metzová, autorka knih Rezonance lásky (Zákony lásky a harmonie v 6 krocích) a Feng Shui pro odvážné